Strijų gydymas lazeriu – galimybė išsilaisvinti iš kompleksų gniaužtų

strijų gydymasIšvaizda, sutikite, užima itin reikšmingą vietą mūsų gyvenime. Svarbu ne tik tai, kaip mus vertina aplinkiniai, neretai reikšmingiau, kaip mes patys jaučiamės savo „kailyje“. Nauja šukuosena ar tobulai lygi veido oda gali priduoti pasitikėjimo savimi, o ne laiku išdygęs spuogas prilygsta pasaulinio masto problemai…Šiuo klausimu itin jautrios moterys. Strijos – vienas iš dažniausių ir opiausių išvaizdos defektų, kankinančių nepriklausomai nuo amžiaus. Nuo to neapsaugoti nei vyrai, tačiau dėl tam tikrų aplinkybių strijos ir strijų gydymas aktualesnis pastarosioms.

Džiaugtis turėtų tos moterys, kurios su strijomis – vidiniais odos įtrūkimais – yra susipažinusios tik teoriškai. Deja, didelė dalis su šiuo kosmetiniu defektu neišvengiamai susiduria. Pagrindinės to priežastys – staigus svorio pokytis, hormonų įtaka, paveldimumas. Oda netenka elastingumo, atsiranda vidinių mikroįtrūkimų, kuriuos užpildo jungiamasis audinys – štai ir turime galvos skausmą sukeliančias strijas, dažniausiai išvagojančias krūtinės, pilvo, šlaunų, sėdmenų ar pažastų sritį.

Strijos – nėra liga, kuri sukelia skausmą, progresuoja ar yra užkrečiama. Tad kodėl toks  aktualus ir tiek dėmesio sulaukiantis strijų gydymas? Jei žmogus dėl to kompleksuoja, pastebimai nukenčia jo gyvenimo kokybė, galimas neigiamas pavojus psichologinei sveikatai. Požiūris, jog strijos paženklina kūną visam amžiui – atgyvenęs. Interneto platybėse galima rasti aibę patarimų, kaip užsiimti pastarųjų profilaktika ir gydymu: tai – kremai, aliejai, masažai, odos pilingas ir panašūs triukai, kuriuos galime atlikti tiesiog namuose. Tiesa, šių metodų rezultatai pasireiškia tik praėjus nemažai laiko, o ir nėra tokie kardinalūs, kaip norėtųsi. Siekiantys greitesnių ir pastebimesnių pokyčių, turėtų pasinaudoti šiuolaikinės estetinės medicinos siūlomomis strijų gydymo alternatyvomis. Frakcinis lazeris – viena iš moderniausių galimybių. Šios technologijos išskirtinumas slypi tame, jog lazerio spinduliai veikiai tik gydymo reikalaujančią odos sritį, nepažeisdami aplinkinių audinių. Skatinama kolageno gamyba bei ląstelių sintezė, dėl ko strijos visiškai išnyksta arba, jei šie odos dariniai įsisenėję, tampa gerokai mažiau pastebimos. Procedūra nėra skausminga, nepalieka randų, neilgai trunka.

Kovojant su strijomis, idealiausia pasitelkti visas įmanomas priemones: lazeris padės greičiau pasiekti norimo rezultato, o tinkama nuolatinė odos priežiūra – išvengti naujų strijų susidarymo.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.