Ratlankiai R17 – kas geriausia Jūsų ratams?

ratlankiai R17Šių metų karaliai – ratlankiai R17. Jie yra didesnio skersmens nei jų pirmtakai. O didžiausias tokių ratlankių privalumas  – universalumas. Jie tinkami praktiškai visų markių ir modelių automobiliams.

Nesvarbu ar ieškote kaip:

  • ratlankiai R17 volvo;
  • ratlankiai R17 audi;
  • ratlankiai R17 opel.

Ieškant ratlankių internetu reikės žinoti pastarųjų išmatavimus. Nuo ratlankio geometrinių parametrų priklauso pakabos charakteristika, padangų tipas, o visa tai lemia automobilio stabilumą posūkyje, jo dinamiką ir ekonomiškumą. R17 turi penkis tvirtinimo taškus su skirtingais atstumais tarp jų, todėl suklysti perkant aklai tikimybė išlieka. Tačiau to neužtenka. Taip pat reikia žinoti žinoti ieškomo ratlankio skersmenį coliais. Be to, automobilio šeimininkui reikia žinoti, kad norint pagražinti automobilį, vasarą galima naudoti ir didesnio skersmens ratlankius – svarbu, kad jų skersmuo sutaptų su padangos skersmeniu.Tuo tarpu žiemą ratlankius reiktų kaip įmanoma labiau saugoti nuo drėgmės, nes ratlankiai nori nenori turi tikimybę pasiduoti korozijai.

Pagrindiniai ratlankio parametrų matavimų žymėjimai:

Ratlankiai R17 5×112

Ratlankiai R17 5×108

Ratlankiai R17 5×100

Ratlankiai R17 5×120

Ratlankiai R17 5×110

Čia R17 – rodo ratlankio skersmenį, penki – tvirtinimo taškų skaičių, o paskutinysis skaičius – atstumą tarp tvirtinimo taškų.

Tačiau net ir tinkamų tam ratlankiui matmenų padanga gali kliūti už automobilio pakabos posparnių. Jei padangos per plačios pasirinktam ratlankiui, nukentės vairavimas ir sukibimas su kelio danga. Jei padanga per siaura – pablogės riedėjimo patogumas. Netinkamai suderinus ratlankius ir padangas, jūsų automobilio spidometras grečiausiai ims rodyti paklaidą.

Pagal gamybos būdą ratlankiai būna trijų tipų: štampuotieji (plieniniai), lieti ir surenkamieji.

Jau tapo įprasta, kad dauguma automobilių gamintojų savo automobilius „apauna“ lengvojo lydinio ratlankiais. Apskritai ieškant ratlankių reiktų nevengti garsių gamintojų ratlankių. Taip bus užtikrinta kokybė, bet kuriuo metu žinosite į kur kreiptis dėl galimai atsiradusių defektų. Kitas būtinas veiksmas – konsultacijos su specialistais, kurie taip pat patars labai atsargiai rinktis padangas rekonstrukcijai. Ypatingai žinant, kad internetu ratlankiai R17 pigiau. Taigi, tai yra visapusis saugumo garantas.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.