Pigiai ir greitai – nauji virtuvės baldai ir interjero atnaujinimo darbai

virtuvės baldaiNorite atnaujinti namus, tačiau šiam tikslui negalite skirti didelių išlaidų? Interjero specialistai teigia, kad gyvenamoji erdvė gali būti atnaujinta be didesnių investicijų, pvz., jei nusprendėte virtuvei ir valgomajam suteikti daugiau unikalumo, jums nereiks naujų virtuvės baldų ir jų komplektų – užteks atnaujinti kelias smulkmenas ir suteikti vaizduotei laisvę.

Svarbiausia – spintelės

Jei norite akimirksniu atnaujinti virtuvę, pakeiskite jos spinteles. Iš tiesų, spintelės yra vienas pigiausių, tačiau svarbiausių akcentų, lemiančių bendrąją virtuvės stilistiką. Žinoma, jei galite sau leisti išlaidauti, paprasčiausia – įsigyti naujo dizaino spinteles. Interjero specialistai sutaria – nauji virtuvės baldai padės realizuoti novatoriškiausias idėjas, tačiau, jei jūsų finansai riboti, užteks spinteles perdažyti jums patikusia spalva. Dar vienas sprendimas – įsigyti pageidaujamo rašto klijuojamą apdailą ir apklijuoti baldus. Taip akimirksniu ne tik suteiksite virtuvei naujų akcentų, bet ir paslėpsite visus brokus, įbrėžimus ar nudėvėjimus. Pagalvokite apie spintelių spalvą. Nepamirškite, kad jūsų sprendimas kurs bendrąją valgomojo atmosferą. Venkite itin tamsių spalvų, kurios vizualiai sumažins aplinką ir suteiks niūrumo.

Perdažykite sienas

Virtuvės interjeras pasikeis neatpažįstamai, jei perdažysite patalpos sienas. Tiesa, pageidaujamiems pasikeitimams nereikia griebtis itin didelių atnaujinimo darbų – užteks, jei perdažysite tik vieną virtuvės sieną. Minėtasis sprendimas neatsiejamas nuo modernizmo idėjų. Šiuo atveju labai svarbu tinkamai derinti spalvas – jei atspalviai „pjausys“, tokioje patalpoje jausitės nejaukiai. Jei bijote suklysti, nesiimkite ekstremalių pokyčių – pasirinktą sieną dažykite kiek šviesesniu arba tamsesniu atspalviu.

Nepamirškite smulkmenų

Jei norite atnaujinti interjerą, tačiau nauji virtuvės baldai – ne jūsų nosiai, skirkite investicijų dailioms smulkmenoms, pvz., pakeiskite šviestuvą. Net ir mažos smulkmenos gali akimirksniu pakeisti interjerą. Jei norite gyvenamajai patalpai suteikti daugiau jaukumo, ant kėdžių padėkite minkštų spalvotų pagalvėlių. Pagalvokite apie dailias stalo servetėles. Be to, virtuvėje puikiai atrodys dailus indas su vaisiais ar vaza su gyvų gėlių puokšte. Išskirtinumo interjerui suteiksite ir pakabinę dailų paveikslą. Tiesa, derindami aksesuarus, nepersistenkite, kadangi virtuvė gali tapti spalvų margalyne.

Kaip unikalias dekoracijas galite naudoti ir smulkiąją buitinę techniką. Itin dažnai minėtoji įranga slepiama spintose ir lentynose, tačiau ryškių spalvų arbatinis arba dailus peilių laikiklis gali tapti išskirtiniu virtuvės akcentu. Turėtumėte pagalvoti ir apie stilingą muilinę arba smagaus dizaino puodelius. Išlaisvinkite savo vaizduotę ir nebijokite eksperimentuoti – namai akimirksniu taps gyvesni ir žaismingesni.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.