Paminklai visuomet pradedami gaminti tik po paslaugų įkainio patvirtinimo

paminklaiTiems, kuriems reikalingi paminklai bei kiti darbai, kurie siejami su kapaviečių tvarkymu, patariama labiau domėtis paslaugų teikėjų atsiliepimais. Mat, jie gali padėti išvengti įvairiausių suktybių ir nuostolių. Renkantis paminklų gamintojus, patariama iš pradžių pasidomėti internete. Trumpai tariant, paminklų gamintojų paiešką patartina pradėti nuo interneto paieškos sistemų. Per ten lengviausia surasti patikimus paslaugų teikėjus. Svarbu tai, kad kiekvienas paminklų gamintojas gali nustatyti skirtingus paslaugų įkainius, todėl gyventojams siūloma pasidomėti kas daro įtaką kainoms. Tiek paminklų gamyba, tiek kapaviečių tvarkymas kiekvienos įmonės gali būti atliekamas skirtingomis kainomis. Darbų įkainiai dažniausiai priklauso nuo paslaugų teikėjo patiriamų išlaidų bei darbo sąnaudų. Tai reiškia, kad kuo ilgiau truks darbai, tuo didesnę sumą išleis klientas.

Paslaugų įkainiai dažniausiai nustatomi individualiai. Paminklai pradedami gaminti tik po to, kai klientui nurodomos visos kainos. Žinoma, tam, kad gamintojai galėtų įvardinti tikslius darbų įkainius, iš pradžių jie turės gauti visą informaciją. Trumpai tariant, jeigu norite sužinoti kiek jums kainuos paminklai, jų montavimas ar kapaviečių tvarkymo darbai, tai iš anksto visą informaciją apie reikalingus darbus pateikite kuo detaliau. Tuomet specialistai galės įvertinti kiek laiko jiems prireiks. Tada sužinosite galutines kainas, kurios darbų eigoje jau tikrai nebesikeis.

Užsakant paminklų gamybos paslaugas ar kitus darbus, būtina žinoti, kad paslaugų teikėjai negali keisti paslaugų įkainio, jeigu jau viskas yra sutarta. Dėl to pradžioje minėta, jog visus paslaugų teikėjus reikia rinktis atsakingai ir tik pasidomėjus jais. Nesirinkite tų paslaugų teikėjų, kurie elektroninėje erdvėje turi daug prastų atsiliepimų. Tai jums gali atnešti nemenkus nuostolius ar papildomas išlaidas. Turite suprasti, kad paslaugų teikėjas neturi teisės keisti paslaugų įkainio, jeigu jis yra sutariamas iš anksto. Pasitaiko atvejų, kuomet paminklų gamintojai netinkamai įvertina darbų kainas, o paskui reikalauja sumokėti papildomai. To būti negali.

Jeigu paminklai gaminami ilgiau nei buvo sutarta, tai jūs ne tik kad neprivalote mokėti papildomai – jūs turite teisę reikalauti kompensacijų už vėlavimą. Tai yra paslaugų teikėjo problema, jeigu jis nesugeba tinkamai įvertinti darbo sąnaudų.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.