Namų valymas

valymo priemonėsTikriausiai ne paslaptis, jog kiekvienas nori džiaugtis  jaukiais,  švariais ir kvepiančiais namais, tačiau greičiausiai ne visi atkreipia dėmesį kokias valymo priemones dažniausiai naudojamos, o tik į jos pagrindinę paskirtį.  Šiuo  metu valymo priemonių pasirinkimas yra milžiniškas.  Dažnai  matome,  kad  daugelis prekybos centrų siūlo pigias, ne tokias  kokybiškas valymo priemones.

Tiesa,  labiausiai yra gaila,  ne dėl  parduotuvėse parduodamų nekokybiškų valiklių, nes juos galima  nusipirkti ir parsiųsti iš užsienio, bet dėl to, kad žmogus pirkdamas tam tikrą valymo priemonę nesigilina į jos sudėtį,  neskaito etikečių. O visai be reikalo, nes dažnu atveju valikliuose galima rasti nemažai žmogaus sveikatai pavojingų medžiagų. Jei yra nuolat  naudojamos tokios valymo priemonės, kurias sudaro pavojingos ir kenksmingos medžiagos, tai gali pakenkti mūsų, bet ir visos šeimos sveikatai. Šios cheminės medžiagos yra patvarios, o patekusios į žmogaus organizmą išlieka ten ilgai, taip pridarydamos daug žalos.

Tačiau laimei yra būdų kaip galima to išvengti. Pirmiausiai reikėtų prieš perkant skaityti etikete ir gerai išstudijuoti  valymo priemonės sudėtį. Jeigu atsitinka taip, kad kiekvienos valymo priemonės sudėtyje yra pavojingų medžiagų, tai prieš atliekant valymus su jomis, reikėtų pasirūpinti apsauginėmis priemonėmis, tokiomis kaip akiniai, pirštinės ir speciali apranga. O visos šeimos sveikatą galima išgelbėti, jeigu valymo procedūra bus atliekama gerai ventiliuojamoje patalpoje. Taip pat savo sveikatą galima apsaugoti, jeigu vietoj indų plovimo rankomis bus renkamasi indus plauti naudojant indaplovę,  o orkaitę valyti bus nuspręsta su taip vadinama pirolotinio valymo sistema. Nors ir šios sistemos sveikatos saugumo ir aplinkosaugos prasme yra puikios, tačiau ne kiekvienas jas gali įpirkti. Todėl tiems žmonėms, kurie negali turėti šios įrangos, turėtų pagalvoti apie kitą alternatyvą, pavyzdžiui apie natūralias valymo priemones, tokias kaip citrina, soda, druska, actas.  Galima drąsiai teigti, jog naudojant šias valymo priemones  ne tik švariai išvalysime namus, bet ir apsaugosime savo bei savo šeimos sveikatą nuo galimų sutrikimų.    Tačiau kokios valymo priemonės  yra tinkamiausios, spręsti jums.

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.