Kokia mityba šunims yra tinkama?

šunys

Šunų priežiūra turi atitikti visus specialistų keliamus reikalavimus ir tai užtikrins, kad jūsų augintinis bus sveikas ir energingas. Tačiau, pastebima, kad nemažai šeimininkų daro gana grubias klaidas šerdami savo augintinius tiesiog bet kuo. Taip neturėtų būti. Tas pats liečia ir šunų priežiūrą. Norint, kad augintinis būtų sveikas, o svarbiausia – norint išvengti dažnų vizitų pas veterinarijos specialistus, tiesiog būtina juos rūpintis taip, kaip pataria šios srities profesionalai.

Pirmiausia, būtina įsidėmėti, kad šuo nėra kažkokia talpa, į kurią galima krauti visas maisto atliekas. Vis dar yra įprasta matyti, kad kai kurie šeimininkai duoda savo augintiniams maisto likučius. Blogiausia tai, kad duodamas net ir pagedęs maistas. Natūralu, kad šuo, suvalgęs netinkamo maisto, vėliau negaluoja – vemia, jaučiasi nusilpęs ir apatiškas viskam. Tokiais atvejais, būtina kuo skubiau kreiptis į veterinarus.

Šunų apsinuodijimas yra ypač dažna problema, su kuria susiduria šeimininkai. Deja, bet dažniausiai dėl tokių negalavimų kalti yra jie patys t.y. šeimininkai. Kaip jau minėta, šunis šerti reikia reguliariai, o tai reiškia, kad turi būti ir tam tikros ribos.

Jokiais būdais negalima peršerti augintinio, nes kitaip atsiras grėsmė susirgti įvairiomis ligomis. Šunys, kaip ir žmonės, gali susirgti netgi diabetu, nutukti. Maistas šunims turi būti duodamas atitinkamu laiku ir atitinkamomis normomis, o ne tada kai jūsų augintinis jo prašo. Perkant šunų maistą ir čia https://www.vetparduotuve.lt/maistas-sunims, matysite, kad ant pakuotė nurodom labai svarbi informacija, kuri susijusi su normomis.

Kai perkamas maistas šunims, būtina atsižvelgti į faktą, jog vien sausu maistu augintinio šerti negalėsite. Te paįvairinti jo mitybą prijungiant specialių „šlapesnį“ ėdalą. Tai gali būti konservai ar mėsos gaminiai. specialūs

Jeigu norite gauti daugiau informacijos kaip tinkamai šerti augintinius, tuomet reikėtų kreiptis į veterinarus arba specializuotas parduotuves. Jose tikrai gausite naudingų patarimų, kurie padės lengvai subalansuoti jūsų augintinio mitybą. Prekės šunims tokiose vietose tikrai yra kokybiškos ir kalba eina ne tik apie maistą, bet ir įvairius aksesuarus, žaislu ir t.t.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.