Kodėl pavasarinės striukės ir kiti drabužiai internete kainuoja pigiau?

striukėsDrabužiai – viena kategorija iš tų prekių, kurių nesinori pirkti gerai neapžiūrėjus. Tačiau, įdomu tai, kad pastaruoju metu drabužių pardavimas internetu sparčiai išpopuliarėjo ir vis daugiau žmonių perka drabužius būtent per internetines parduotuves. Kodėl taip yra? Apžvelkime, kur pirkti sukneles, sijonus, marškinius ir batus apsimoka labiausiai – kas jums garantuoja kokybę ir sutaupo laiko bei pinigų?

  • Apsipirkimas prekybos centre. Nuvykome savaitgalį į „Akropolį“ ir mūsų užduotis buvo surasti vestuvinę suknelę. Vestuvės – tik vieną kartą gyvenime, tad savaime suprantama, jog norisi originalios suknelės ir jaunoji dažniausiai nepagaili net paskutinių pinigų, kad išpildytų savo svajones. Iš tikrųjų net ir firminėse parduotuvėse sunku rasti kažką labai originalaus, todėl nieko keisto, kad vestuvių drabužiai dažniausiai yra perkami specializuotose parduotuvėse. Iš specializuotų parduotuvių užsisakyti verta, jeigu norite kažko unikalaus, nes čia galite užsisakyti suknelę, kuri būtų pagal jūsų skonį ir tik tai jums – niekas daugiau tokios neturės ir nenešios. O kalbant apie kitus drabužius, prekybos centruose galima rasti gana pigių variantų, tačiau reikia paieškoti ir pastovėti eilėse. Be abejo, kalbėdami apie pigius variantus, mes turime omeny kokybiškus rūbus, kurių kainos ir kokybės santykis būtų labai naudingas pirkėjui.
  • Apsipirkimas specializuotoje parduotuvėje. Skirtingai nei kalbant apie prekybos centrus, apsipirkinėjant specializuotose parduotuvėse, sutaupyti beveik neįmanoma. Taip yra paprasčiausiai todėl, kad čia didžiausią įspūdį palieka visame pasaulyje garsūs prekiniai ženklai, gamintojų respektabilumas, ir, be jokios abejonės, didelę įtaką daro tas faktas, jog galite vieninteliai turėti vieną ar kitą rūbą, kai prekybos centruose viskas gaminama masiškai.
  • Apsipirkimas internetu. Užsukome į kelis geriausiai žinomus internetinius portalus, kuriuose yra pardavinėjami drabužiai. Buvome tikrai maloniai nustebinti – gražios pavasarinės striukės moterims čia gali kainuoti net trečdaliu pigiau, nei įprastuose prekybos centruose. Be abejo, daugelis žmonių vengia apsipirkinėti internetu tik dėl to, kad bijo, jog prieš pirkdami negalės rankose palaikyti to drabužio ir įsitikinti, kad dydis yra tinkamas. Tačiau, tokią problemą gana lengva išspręsti – kiekviena lietuviška elektroninių drabužių parduotuvė jums gali pasiūlyti prekių grąžinimo garantiją – jeigu drabužis kokybiškas, tačiau jums netiko ar nepatiko, jūs turėsite teisę per dvi savaites ar panašų laiko terminą grąžinti į parduotuvę prekes ir atgauti sumokėtus pinigus arba nusipirkti ką nors kito. Apsipirkti internetu naudinga ir dėl to, kad kainos čia gerokai mažesnės, ir be abejo, dėl to, kad jūs visuomet būsite pirmi eilėje – sutaupysite daug laiko, nes nereikės valandų valandas vaikščioti po parduotuves ir ieškoti gerų pasiūlymų. Kai tik turėsite laisvą akimirką, galėsite atsidaryti internetinę parduotuvę savo kompiuterio interneto naršyklėje arba išmaniajame telefone, todėl tą laiką, kurį būtumėte skyrę ilgiems pasivaikščiojimams po parduotuves prekybos centruose, galėsite skirti kam nors kitam – kokiai nors prasmingesnei veiklai.

Taigi, mūsų nedidelis tyrimas tik įrodo, kad apsipirkti internetu yra protingas sprendimas. Ne tik gražios pavasarinės striukės moterims, bet ir daugelis kitų rūbų čia pigiau, o kokybė – tokia pati.

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.