Kodėl neužsiveda mašina?

starteriu remontas vilniusJau pusvalandį bergždžiai bandote užvesti mašiną, į galvą lenda mintis – starteriu remontas, Vilnius, ir kuo greičiau, tuo geriau. Taip būna, kai negalite užvesti mašinos. Tiesa, ne visada būtent starteriu remontas gali išgelbėti, nes problema gali būti įvairi. Tačiau pradėkime nuo šio pasirinkimo.

Sugedo starteris

Jeigu mašinos neužkūrimo problemą gali išspręsti starteriu remontas Vilnius, tuomet jums labai pasisekė, kadangi ši paslauga nebus labai brangi ir ją bus galima lengvai suteikti. Atpažinti, kad reikalingas būtent starteriu remontas, galima iš to, kad pasukus raktelį išvis nevyksta nieko arba tik toks keistas užsikirtimas. Jeigu net nepasigirsta burzgimo garsas, tuomet gali būti, kad tikrai būtent starterio remontas yra reikalingas.

Išsikrovė akumuliatorius

Galbūt visai ne bendekso keitimas kaina turėtų dominti, jeigu mašina neužsiveda dėl akumuliatoriaus. Kai yra problemos su akumuliatoriumi, tada reikalinga ne starteriu remontas Vilniuje, o akumuliatoriaus tvarkymas arba remontas. Tačiau, kol jūs nenuvežėte mašinos į auto servisą, to dar negalite pilnai žinoti. Kita vertus, gal ir įmanoma tai įtarti, kai mašina išvis nenori judėti ir tai būna susiję su anksčiau paliktomis įjungtomis šviesomis ar muzika salone. „Pirmą kartą mašina išsikrovė, kai palikau įjungtas šviesas. Tiesiog nuėjau į parduotuvę ir palikau ant avarinių mašiną, kadangi ten nebuvo galima parkuotis nemokamai. Grįžau, ir akumuliatorius buvo miręs. O užtrukau tai ne taip ir ilgai – tai dariau apie 20 minučių, apsipirkau. Jeigu akumuliatorius išsikrauna per tokį trumpą laiką tai tikrai kažkas negerai. Ir tada gal reikalingas ne generatoriu remontas kaina, ne starterių, o reikia pažiūrėti į patį akumuliatorių, kokios jo problemos. Paskui ėmė kartotis scenarijai, kad ryte atėjus neužkurdavau pati, reikėdavo, kad privažiuotų brolis ir galėčiau su laidais nuo jo užsikurti. Galiausiai supratau, kad reikia kuo greičiau važiuoti į servisą, nes nežinau, kada išvis kur nors vidury kelio viskas atsijungs“, – sako viena moteris.

Šaltis

Kartais mašinai viskas gerai, tačiau stingdantis šaltis, speigas taip paveikia atvėsusias sistemas, kad mašinos taip pat nepavyksta užkurti. Dėl to šalčiausiais žiemos rytais galima pastebėti, kaip žmonės anksti iš ryto skuba į lauką šiek tiek pašildyti mašinos, kad tuo momentu, kai jau sės į ją ir važiuos į darbą, ši visgi dar veiktų, užsikurtų iškart. Mat tai kartais tampa vėlavimo į darbą priežastimi, kai bandai užkurti mašiną, tačiau niekaip to negali padaryti normaliai.

Kažkas su elektros padavimu

Kai mašinai kuriantis girdisi tas kūrimosi garsas, tačiau pilnai užkurti visgi nepavyksta, gali būti, kad problemos su elektros padavimu. Su elektra taisymas būna kiek brangesnis, tad geriau jau bėdos būtų ne toje vietoje, jau geriau kas nors su akumuliatoriumi. Visgi, jeigu kibirkšties neduoda ar kita problema, kad srovė nutrūksta, taisyti tikrai reikės, ir to nepadarysite patys. Gal net reikės užsakyti kažkokias atsargines dalis, tačiau tą pilnai išsiaiškinsite, kai nuvešite į servisą.

Kitos problemos

Aišku, mašina gali neužsikurti dėl įvairių priežasčių. Tačiau nemaloniausia, kai tokie dalykai atsitinka netinkamoje vietoje, kur negalime gauti pagalbos, arba kur sukeliame kitiems daug rūpesčių. Tarkime, kas gali būti nemaloniau, negu užgesti didžiausioje sankryžoje prie šviesoforo piko metu mieste. Jūsų vienos mašinos užgesimas sutelks didžiausią transporto kamštį, kurį galbūt jaus visas miestas. Mat vienos gatvės užkimšimas, tai kaip arterijos uždarymas kraujotakoje.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.