Kasdienės RIMI akcijos padeda sutaupyti

kasdieninės RIMI akcijosKai gyventojai nuolat skundžiasi, esą Lietuvoje kainos kyla kasdien, daugeliui vis aktualesnės tampa įvairios akcijos ir specialūs pasiūlymai. Lietuvos prekybos tinklai konkuruoja dėl klientų kiekvieną dieną, tad nuolat stengiasi pasiūlyti išskirtines kainas savo klientams ir skelbti vis naujesnius pasiūlymus. Todėl kasdienės RIMI akcijos bei kitų tinklų parduotuvių naujienos klientams tampa itin aktualios. Juk sutaupyti nori visi. Tad kaip stebėti akcijas ir nepraleisti geriausių pasiūlymų?

Susidarykite prekių sąrašą

Labai dažnai pirkėjai parduotuvėse išleidžia daugiau nei gali skirti vienam apsipirkimui vien todėl, kad neplanuoja savo pirkinių. Ekonomistai ir asmeninių finansų žinovai nuolat primena, jog norint apsipirkti pigiau, nereikia pirkti visko, kam skelbiamos akcijos. Juolab, kai prekybos tinkluose kasdienės RIMI akcijos ar kiti pasiūlymai atnaujinami nuolat.

Tad prieš ieškodami akcijų ir specialių pasiūlymų, pirmiausia susidarykite pirkinių sąrašą. Geriausias variantas, pirkinius planuoti iš anksto. Pavyzdžiui, susidarykite savaitės pirkinių sąrašą, kuriame būtų įvardyti visi savaitei Jums reikalingi produktai bei buities reikmenys. O tuomet jau bus žymiai lengviau planuoti savo pirkinius.

Pavyzdžiui, pirmadienį atsiverčiate svetainė www.raskakcija.lt, kurioje galima pamatyti visas šiuo metu parduotuvėse skelbiamas akcijas ir žiūrite, ar nukainota prekė, kurią kaip tik šią savaitę planavote pirkti. Jeigu taip, puiku, įsigykite ir sutaupysite. Tačiau jokiu bū9du nereikėtų atsidaryti svetainės tik tam, kad pažiūrėtumėte, kas atpigo. Nes greičiausiai įsigysite prekių, kurių Jums nė nereikia ir išleisite net daugiau pinigų nei šią savaitę planavote.

Rinkitės skirtingus pardavėjus

Dar vienas būdas, padedantis tinkamai pasinaudoti akcijomis, yra pirkinių planavimas skirtinguose prekybos tinkluose. Juk gali būti, kas kasdienės RIMI akcijos ne visuomet atitinka Jūsų lūkesčius. Tad jei stebėsite reklaminius leidinius ir pirkinius planuosite iš anksto, galite sutaupyti dar daugiau, jei rinksitės skirtingas parduotuves. Štai šiandien pigesnius kopūstus galite pirkti RIMI, o ryžius ar buitinę chemiją rytoj įsigyti kitoje parduotuvėje, jei būtent tuo metu ten bus akcija. Jau po pirmos savaitės pastebėsite, jog planuotas pirkimas atneša daugiau naudos. Ir pirkiniai visi supirkti, ir pinigų daugiau lieka, ir nekankina jausmas, jog ir vėl įsigijote ne tai, ko Jums reikia.

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.