Kas geriau: ekskavatorių nuoma, naujos ar naudotos technikos pirkimas?

ekskavatorių nuomaUniversalūs ir galingi ekskavatoriai palengvina daugelį statybos darbų, užtikrina tinkamai vykdomus namų aplinkos priežiūros darbus. Tiesa, minėtoji technika yra gana brangus sprendimas, reikalaujantis didelių investicijų. Natūralu, kad šiuo atveju vienas dažniausių klientų pasirinkimų – ekskavatorių nuoma, padedanti tikslingai planuoti statybos užduočių biudžetą. Vis dėlto, jei minėtoji technika jums reikalinga nuolatos, verta pagalvoti ir apie ekskavatoriaus įsigijimą. Šiuo atveju būtina spręsti kitą dilemą – kas geriau: naujos ar naudotos technikos pirkimas?

Ekskavatoriaus įsigijimas: privalumai ir trūkumai

Nauji ekskavatoriai užtikrina patikimą įrangos veikimą ir garantuoja aukščiausius produktyvumo rezultatus. Tiesa, nauja technika kainuoja išties daug, todėl neskubėkite priimti galutinio sprendimo – pasidomėkite kelių pardavėjų pasiūlymais ir įvertinkite jums siūlomą kainos ir kokybės santykį. Nepamirškite, kad nusprendę techniką pirkti, turėsite pagalvoti ir apie įrangos sandėliavimą. Be to, jūs – technikos savininkas – turėsite galvoti ir sugedusios įrangos remontą. Deja, turime priminti, kad ekskavatoriaus taisymo darbai reikalauja itin didelių lėšų. Dėl šios priežasties turėtumėte itin atsargiai vertinti dėvėtos įrangos įsigijimo klausimus. Jei norite sutaupyti ir pirkti naudotą techniką, geriausias sprendimas – į pirkinio apžiūrą pasikviesti profesionalus, kurie atsakys, ar jūsų pasirinkimas yra išties racionalus, t. y. ar artėjantis ekskavatoriaus remontas nepareikalaus neplanuotai didelių išlaidų.

Jei esate tikri, kad ekskavatorių nuoma jūsų nedomina ir ieškote naudotos technikos, prieš įsigydami pasirinktą mašiną, visų pirma ją išbandykite ir pasidomėkite, kada ir kur konkretus ekskavatorius buvo pagamintas, kada buvo atlikti jo remonto darbai ir vykdyta techninė apžiūra. Atidžiai apžiūrėkite pagrindines ekskavatoriaus dalis ir racionaliai įvertinkite visus įtrūkimus ar tepalo dėmes, kurios gali pranašauti itin didelius gedimus. Išbandykite visas ekskavatoriaus darbo ir judėjimo galimybes, patikrinkite hidraulinius įtaisus.

Statybinės technikos nuoma: privalumai ir trūkumai

Jei ekskavatorius jums reikalingas vos keliems darbams atlikti arba, priešingai, esate didelė statybos bendrovė, vykdanti įvairios srities statybos užduotis, t. y. jūsų kasdieniam darbui reikalingas itin platus statybinės įrangos asortimentas, jūsų išsikeltus lūkesčius atitiks statybinės technikos nuoma. Tai ne tik efektyviausias sprendimas, padedantis planuoti tikslingą biudžetą, bet ir praktiškas būdas, leidžiantis išvengti statybos darbų prastovų (sugedusi technika bus pakeista nauja įranga), be to, jums nereiks galvoti apie papildomas lėšas, skirtas technikos saugojimui ar itin brangiems jos remonto darbams.

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.