Karkasinių namų projektavimas

karkasinių namų projektavimasEuropos šalių ir Amerikos patirtis rodo, kad mediniai karkasiniai namai yra patikimi, ekonomiški ir patvarūs. Būtent medinių karkasinių namų projektavimas tapo populiarus ir Baltarusijoje, be to populiarumas vis dar sparčiai auga. Pagrindinis tokio tipo namo projekto privalumas yra akivaizdus — žemos kainos visuose gamybos etapuose.

Karkasinio namo projektas ir jo statyba gali atsieiti kur kas pigiau nei kitų panašios kokybės namų projektavimas, statyba ir medžiagos. Karkasiniai namai yra tokie nebrangūs dėl pamatų ir stogo konstrukcijos kainos. Šis variantas yra tikrai nebrangus ir gan patrauklus taupantiems bei nenorintiems išlaidauti.

Statybos paprastumas ir greitis, galimybė atsižvelgti į visus klientų pageidavimus bei neribotas statybinių medžiagų pasirinkimas paverčia karkasinius namus išties patraukliais, o sprendimus dėl namo — palankiais karkasinio namo projekto naudai. Na, o svajonių namas tampa pasiekiamas. Samdant profesionalias įmones, kurios sukuria ir / arba tobulina greitos statybos metodus, galima ne tik išpildyti savo svajonę, bet ir paspartinti namo statybos procesą bei sumažinti kainą.

Karkasiniai namai gali būti pritaikyti pagal kiekvieno užsakovo norus. Vienas akivaizdų efektą duodantis pasirinkimas — namo forma. Puikiai atrodo A formos namai, kurie puikiai atrodo pagaminti iš kedro ir akmens — šios medžiagos puikiai įsilieja natūralistinėje aplinkoje. Šie namai pavadinti A formos namais dėl stataus stogo, kuris kartais nusitęsia beveik iki pamatų. Toks stogo tipas yra ypač tinkamas šalyse, kuriose dažnai iškrenta sniegas, nes nuo stataus stogo sniegas greičiau ir lengviau nusirita žemyn. Tiesa, tokio stogo tipo / namo formos karkasinio namo projektas turi ir savo minusą: dėl kelių vertikalių pasvirusių sienų namo viduje gerokai sumažėja erdvės. Nors namuose pasidaro mažiau vietos, tačiau tą erdvę irgi galima išmaniai panaudoti, o be to, namas, dėl pasvirusių sienų, įgauna jaukumo.

Karkasinių namų projektai gali būti labai lanksčiai pritaikyti prie kliento poreikių ir vizijos. Žinoma, profesionalūs projektuotojai nesutiktų namo plano rengti taip, kaip būtų neteisinga, tačiau savo pageidavimus sakyti visuomet galite, o profesionalai turėtų Jūsų pageidavimus aptarti su Jumis, pasakyti kas yra įmanoma, rekomenduojama, neteisinga, patogu, nepatogu ir panašiai.

 

 

 

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.