Kaip sutaupyti maisto krepšeliui kiekvieną mėnesį?

akcijos Lietuviai linkę skųstis, kad mūsų šalyje maisto kainos yra labai didelės. Tokios didelės, kad neproporcingos mažai uždirbantiems asmenims ir kai kurie teigia, kad net akcijos negelbsti. Vietoj to, kad skųstumėtės – mes Jums rekomenduojame paprasčiausiai išmokti pirkti pigiau. Maistai produktai yra ta prekė, kurios mums reikia kiekvieną dieną, tad būtent apie juos ir pakalbėsime.

Pirkimas – menas ir matematika viename. Tiksliai žinodami kiek galite išleisti – proporcingai ir pirkite.

  1. Akcijos. Tai geriausias ir paprasčiausias būdas sutaupyti. Beveik visi prekybos centrai turi savo internetinius puslapius, kur galima susipažinti su tuo metu siūlomomis akcijomis. Jeigu pigiai galima įsigyti produktus, kurių Jums šiuo metu nereikia, tačiau kurie ilgai stovi – pirkite. Vėliau tikrai būsite dėkingas už tai.
  2. Sąrašas. Su savimi visada rekomenduojama turėti sąrašą, kuris gali padėti Jums sistemingai apsipirkti prekybos vietose. Žinoma, tokiu atveju gali atrodyti, kad pirmas mūsų patarimas labai kertasi su antru. Tačiau tikrai ne. Svarbiausia, kad sąraše būtų visi daiktai, kurių Jums reikia. O jeigu einant pro šoną pamatote, kad miltai parduodami su 50 procentų nuolaidas – verta įsigyti. Svarbiausia sekti pagrindinį sąrašą.
  3. Ramus apsipirkimas. Natūralu, kad kokybiškai apsipirkti pavyksta tik tuomet, kai nėra labai didelių eilių ir kai paprasčiausiai nereikia kovoti dėl vietos prie pigesnių prekių. Dažniausiai žmonės perka savaitgaliais ir darbo vietomis vakarais. Žinoma, jeigu esate dirbantis asmuo ir Jums šis laikas pats geriausias, tačiau esant galimybėms apsipirkite kitu laiku. Tokiu atveju pirkimas bus malonumas ir pavyks tai padaryti kokybiškai.
  4. Prekybos centrų pasiūla. Lietuvoje yra ne vienas prekybos centras, kuris siūlo įsigyti reikalingus maisto produktus. Galbūt viename yra pigesnės daržovės, o kitame akcijos pieno gaminiams vyksta nuolatos. Taigi, jeigu tusite laiko – galite apsipirkti skirtinguose prekybos centruose, kol susirinksite visą Jums reikalingą krepšelį.

Apsipirkti galima tikrai pigiai, tik reikia skirti tam laiko. Akcijos – paprasčiausias būdas. Internete apžiūrėkite pasiūlymus, susidarykite tikslų sąrašą ir keliaukite ieškoti produktų.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.