Ar medinės lauko durys tikrai yra nekokybiškos?

durys

Jūsų artimi draugai ar tiesiog giminės aiškina, kad medinės lauko durys yra nekokybiškos ir labai rizikinga jas rinktis vietoje šarvuotų ar metalinių? Tai, kad tokios durys yra nekokybiškos, dažnai aiškina tiesiog nieko neišmanantys asmenys. Medinės durys apskritai nebūtų gaminamos niekur, jeigu jos yra nekokybiškos. Netgi A++ klasės namai naudoja medines duris, kurios atitinka visus reikalavimus. Bet, svarbiausia yra atsižvelgti į esamus reikalavimus ir ne tik.

Lauko durys, pasak UAB „Finesa“, turi būti pasirenkamos laikantis įstatymų numatytos tvarkos ir šiaip – standartinių reikalavimų. Trumpai tariant, perkant medines duris, kurios bus įstatytos A++ klasės name, turi būti aiškūs žymėjimai. Tai reiškia, kad pardavėjas privalo ženklinti tokias duris specialiu sertifikatu, nurodančiu, kad tokios durys atitinka įstatymų keliamus reikalavimus. Kokiai klasei priskirtos durys – matysite ant pakuotės. Jeigu duris perkate internetu, tuomet viskas bus matoma aprašyme.

Šiuo metu daug žmonių lauko duris užsisako internetu. Taip yra dėl to, kad internete pasirinkimas yra gerokai didesnis. Pavyzdžiui, mažuose miesteliuose nėra didelio pasirinkimo, todėl tenka gaišit laiką ir vykti į artimiausią didesnį miestą. Deja, ten irgi dažnai nebūna didelio pasirinkimo arba reikia laukti prekių papildomo. Ką jau kalbėti apie gabenimo nesklandumus ir t.t. Štai, internetu užsisakyti medines duris yra gerokai paprasčiau, nes nereikia niekuo rūpintis. Kuo puikiausiai matote kokias duris perkate, nes pateikiamos visos nuotraukos. Taip pat matote pagrindinę informaciją ir kainas. Kai kuriose parduotuvėse net nereikia mokėti už pristatymą.

Beje, jeigu užsakote lauko ar kitas duris internete, jums tikrai reikėtų atidžiai skaityti pirkimo sąlygas. Ten bus patiekta informacija kas įtraukta į kainą. Matote, kai kurios internetinės parduotuvės už nurodytą kainą atvažiuoja ir tiesiog pristato užsakytas duris ir tiek. Kitos el. parduotuvės ar gamintojai už nurodytą kainą atvažiuoja ir sumontuoja duris. Tad, ką gausite jūs – sužinosite kruopščiai perskaitę aprašymą bei pirkimo sąlygas.

Pabrėžiama, kad medinės durys ne visais atvejais yra nekokybiškos. Nekokybiškos būna tos, kurios pagamintos prieš kelias dešimtis metų.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.