Technologijos

ekranai

Patikima aparatūros nuoma renginiams – ne užgaida, o būtinybė

Aparatūros nuoma renginiams turėtų būti visapusiškai sklandi – tai ir noras, ir poreikis. Ar reikia aiškinti, kodėl svarbu, kad projektorius nekeltų rūpesčių? Ne, aiškinti nereikia, mat tai kuo akivaizdžiausia. Aparatūros nuoma nekelia rūpesčių. Bet yra kelios sąlygos. O viena pirmųjų… (READ MORE)

xbox one

Kaip išsirinkti žaidimų kompiuterį?

Kompiuteriniais žaidimais susidomėjote visai nesenai? Dabar kaip tik galvojate apie žaidimų kompiuterio pirkimą, bet visiškai nesuprantate ką geriausia rinktis šiais laikais? Žaidimų konsolių yra įvairiausių ir ko gero tikslinga sakyti, kad nepabandžius visų, bus sunku suprasti kas tinka geriausiai. Bet,… (READ MORE)

Indukcinės kaitlentės privalumai

Daugeliui žmonių maisto ruoša teikia tikrą malonumą. Gaminant pabėgame nuo kasdienių rūpesčių ir galime atsipalaiduoti, o jei tai mums sekasi gerai, gardžiu maistu pradžiuginame ir savo draugus ar artimuosius. Žinoma, yra ir tokių žmonių, kuriems virtuvė – ne pati maloniausia… (READ MORE)

skalbimo masinos pigiau

Skalbimo mašinos: kokią pirkti, kad poreikiai būtų patenkinti?

Šiais laikais platus skalbimo mašinų pasirinkimas kartais gali gluminti, kadangi įvairiausios charakteristikos susuka galvą ir žmonėms pasidaro sunku suprasti, kuris modelis labiausiai tinka Jums. Skalbimo mašinos pigiau – galimybė, kuria būtina pasinaudoti, kadangi net ir maža kaina gali garantuoti aukščiausio lygio kokybę. Tuo… (READ MORE)

garso lygio matuoklis

Garso lygio matuoklis: kaip apsiginti nuo nepageidaujamo triukšmo

Garso lygio matuoklis – tai prietaisas, skirtas akustiniams matavimams (garso stipriui sklindančiam ore) atlikti. Neretu atveju, tai būna nešiojamas prietaisas su įmontuotu mikrofonu. Pastarojo diafragma reaguoja į pasikeitimus oro slėgyje, kuriuos sukelia sklindančios garso bangos. Todėl, prietaisas anglų kalboje yra… (READ MORE)

internetas Vilniuje

Interneto pasirinkimas Vilniaus rajone

Sostinėje gyvenantys žmonės ieškodami kokių nors paslaugų sugaišta daugiausiai laiko, kadangi jiems tenka palyginti daugiausia alternatyvų. Paprasčiausiai, būtent Vilniuje šurmuliuoja didžiausias judesys, tad tuo pačiu atsižvelgiant į žmonių poreikius siūlomas ir plačiausias paslaugų pasirinkimas. Ieškodami interneto Vilniuje susidursite su labai daug… (READ MORE)

televizoriai

2016 televizoriai: ar brangiausias ir yra geriausias?

Televizoriai bei visa kita elektroninė technika yra populiarios prekės ištisus metus. Tiesa, metams besibaigiant, dažniausiai technika kaip reikiant atpinga, tačiau ne todėl, kad ima gesti, o todėl, kad prekių lentynos jau laukia naujų, kitų metų produktų. Visgi, jei nusprendėte sau… (READ MORE)

parduoda kokybiškus traktorius

Kaip nesuklysti perkant dėvėtą techniką?

Žemės ūkio technikos pasirinkimas mūsų šalyje yra labai platus. Nieko keisto, kad gaminiai yra importuojami. Kadangi Lietuvoje yra daug ūkininkų – atsižvelgiant į poreikius pasiūlomas ir atsitinkamas pasirinkimas. Internete galima pamatyti daug skelbimų, kur individualūs asmenis arba įmonės parduoda sunkvežimių… (READ MORE)

lg apdovanojimai

LG – prestižiniai dizaino apdovanojimai

Šiemet 28 „LG Electronics“ (LG) gaminiai buvo nominuoti „iF Design Award 2016“ dizaino apdovanojimuose, 3 iš jų savo kategorijose laimėjo aukščiausius įvertinimus. Auksu buvo apdovanoti LG SIGNATURE linijos šaldytuvas, tos pačios linijos skalbimo mašina bei nešiojamasis kompiuteris „Gram 15“, sveriantis… (READ MORE)