Tag Archive: baidarės

plaukimas baidarėmis

Plaukimas baidarėmis – aktyvi laisvalaikio pramoga

Kiekvienas iš mūsų laisvalaikį planuojame skirtingai. Vieni renkasi pabūti kartu su šeima, kiti ieško galimybės išbandyti jėgas ir aktyvų sportą. Plaukimas baidarėmis leidžia išmėginti ir tai, ir tai. Tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas, leidžiantis visus šio sporto aistruolius pasimėgauti ne… (READ MORE)

baidarių nuoma

Ar tiesa, kad siekiant didelei grupei pasinaudoti paslauga baidarių nuoma, finansine prasme taip esą daug kartų labiau verta?

Mūsų šalyje tai dar nėra itin įprasta, tačiau laikui bėgant, palaipsniui, galima pastebėti, kad vis dažniau kompanijos surenka asmeninius piliečius, darbuotojus tam, kad galėtų pabūti neutralioje aplinkoje, tokiu būdu atsipalaiduoti, pasišnekėti, susipažinti artimiau ir pagerinti bendrąją veiklos kokybę, rezultatus, kad… (READ MORE)

baidarės

Baidarės – puiki pramoga šeimai

Vandens pramogos Lietuvoje yra vis dažnesnis pasirinkimas. Paprasčiausiai anksčiau vandens telkiniai asocijavosi vien tik su tradicinėmis maudynėmis. Šiuo metu verslas kur kas labiau išpuoselėtas ir galima įvertinti ypač neįprastas, tačiau labai smagias vandens pramogas. Baidarės – vienas iš pasirinkimų, kuris… (READ MORE)

baidarių nuoma

Baidarių nuoma – jūsų smagiam ir aktyviam laisvalaikiui

Atostogaujate Lietuvoje ir mėgstate aktyvų poilsį bei gražius gamtos vaizdus? Tuomet baidarės – puikus būdas leisti laisvalaikį. Šis užsiėmimas jums garantuos daugybę neišdildomų įspūdžių. Tad nieko nelaukę, pasirūpinkite baidarių nuoma. Šios paslaugos Lietuvoje itin populiarios, tad išsirinkti didelių problemų tikrai… (READ MORE)