Geras pinigų stalčius – būtinybė dirbantiems su kasa

pinigų stalčiaiTurbūt ne kartą teko girdėti pasakymą, kad pinigai mėgsta būti skaičiuojami. Taip pat tikriausiai visi sutiks, kad tvarkingai ir saugiai sudėti pinigai yra būtina sąlyga sėkmingai prekybai. Dėl šios priežastie patogūs ir pakankamai erdvūs pinigu stalciai yra geriausias pasirinkimas. Tad jeigu jūsų pinigų stalčius paseno, verta pasidairyti naujo, kuris užtikrins patogų pinigų skaičiavimą.

Kad vagišiams neišdegtų

Galbūt dar to ir nežinote, tačiau geras stalcius pinigams laikyti turi būti sunkus. Taip yra todėl, nes sunkus pinigu stalcius eurams suteiks papildomo vargo vagišiams. Sunkų daiktą nešdami jie bus kur kas lėtesni ir nerangūs. Be to, į užrakintą ir plienu padengtą pinigų stalčių bus kur kas sunkiau įsilaužti.Tad jeigu norite užtikrinti savo pinigų saugumą, rinkitės sunkų, iš plieno pagamintą pinigų stalčių. Jeigu jus domina išskirtinės apsisaugojimo galimybės, galite pasidomėti pinigų stalčiumi su integruota dažų kapsule. Bandantys atidaryti pinigų stalčių vagys liks it musę kandę, kai dažai išsilies ir suteps visus pinigus.

Tvarkingam ir sklandžiam darbui su kasa

Turbūt suprantate, kad sklandus kasos darbas be gero ir lengvai atsidarančio bei užsidarančio pinigų stalčiaus būtų neįmanomas. Ypač, jeigu nuolat jį darinėjate ir dirbate su daug klientų. Be gero pinigų stalčiaus su aiškiais skyreliais, skirtais sudėti pinigus prekiaujant ir atskirti atskiros vertės banknotus bei monetas, su kasa dirbančiam asmeniui nepavyks greitai ir lengvai daug kartų įdėti ir išimti pinigus, reikalingus grąžai gražinti. Todėl geras pinigų stalčius su pakankamu kiekiu skyrelių pinigams yra būtinybė.

Galimybė dirbant daug kartų uždaryti ir atidaryti stalčių labai svarbi norintiems, kad darbas vyktų greitai. Tad jeigu pastebėjote, kad senasis pinigų stalčius sunkiai atsidaro, taupyti laiko sąskaita ir klientų kantrybe neverta. Toks prekybinis stalčius pinigams laikyti yra jau nebetinkamas, todėl geriau jau investuoti šiek tiek pinigų ir įsigyti naują pinigų stalčių.Turėdamas gerą, lengvai atidaromą ir uždaromą pinigų stalčių bei žinodamas aiškią kiekvieno banknoto ir monetos vietą, kasininkas galės dirbti kur kas greičiau ir nepatirs nereikalingo streso.

Tinkamo dydžio svarba

Šalia jų skaičiavimo, pinigai dar mėgsta būti tvarkingai sudėti. Jeigu pastebėjote, kad jūsų banknotai ir monetos pinigų stalčiuje ,,neišsitenka“ , ,,stumdosi“ ir ,,kovoja dėl vietos“, verta susimąstyti apie didesnio pinigų stalčiaus įsigijimą. Juk nenorite, kad pinigai pradėtų ,,lipti iš stalčiaus“. Šiuo metu geriausia būtų rinktis specialiai eurams skirtą didelį pinigų stalčių su reguliuojamu ir išimamu vidinis dėklu, kuris turi 4 banknotų ir 8 monetų skyrius.

Gera spyna apsaugos jūsų turtą

Visiems, kas nori apsaugoti savo turtą, gera spyna yra nepamainomas pagalbininkas. Norint išvengti vagystės iš parduotuvėje, kavinėje ar kitoje prekybos vietoje esančius pinigus, svarbu turėti pinigų stalčių su gera spyna. Raktu ir elektroniniu būdu atidaroma trijų užraktų spyna, galės būti ne tik užrakinta, ir atrakinta, bet ir budėjimo režime.Toks pinigų stalčius galės būti atidaromas ir ne tik rankiniu būdu, bet ir su kompiuterio pagalba. Sunkus prekybinis stalčius pinigams su gera patogiai atrakinama ir užrakinama spyna garantuos jūsų pinigų saugumą.

Kaip pinigų stalčių įsigyti pigiau?

Pinigų stalčius jums būtinas, tačiau jį pirkdamas norite sutaupyti? Tokiu atveju vertėtų pasidomėti pinigų stalčiais parduodamais internetu. Čia galite įsigyti gerą pirkinį ir kokybišką už prieinamą kainą. Dažniausia internetu parduodamų stalčių kainos nesiekia 60 eurų ir jiems suteikiama vienerių ar daugiau metų garantija. Be to, pirkdami internetu jūs galėsite parduodančios įmonės internetinėje svetainėje matyti, kaip atrodo siūlomi pinigu stalciai ir visus reikiamus duomenis, savybes bei išmatavimus. Atkreipkite dėmesį ir į siūlomas nuolaidas – galbūt jums pasiseks kokybišką pinigų stalčių nusipirkti dar pigiau.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *