Laisvalaikis

super maistas

Susipažinkite: super maistas

Dabar, kai žmonės nepaliaujamai domisi sveikesne gyvensena, aktyvia fizine veikla bei puikia savijauta, itin aktualūs natūralūs produktai arba dar kitaip – super maistas. Dažniausiai tai augalinės kilmės produktai, nors į šią kategoriją patenka ir kai kurios žuvies rūšys, pienas ir… (READ MORE)

rankinės

Rankinukai kiekvienai: atrodykite puikiai visur ir visada

Beveik kiekviena moteris gali pasigirti savo spintoje turinti net kelias poras batų ir kelias rankines, kurias dažniausiai derina pagal poreikius bei norus. Kadangi namuose rankinukų pasirinkimas esti labai platus – kiekviena moteris gali sau leisti kiekvieną dieną atrodyti vis kitaip…. (READ MORE)

klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai apie prezervatyvus?

Šiais laikais kontraceptinių priemonių yra labia daug, tačiau vienareikšmiškai prezervatyvai išlieka pirmaujančia apsisaugojimo priemone nuo lytiškai plintančių ligų ir neplanuoto neštumo. Prezervatyvai – itin populiari kontraceptinė priemonė, kurią pasirenka labai įvairaus amžiaus žmonės, gyvenantys aktyvų lytinį gyvenimą. Taipogi visiškai naturalu, kad neretais… (READ MORE)

pakavimo popierius

Dovanų metas – svarbiausia nuoširdumas

Kartais pasigirsta žinių, kad kokia nors pramogų pasaulio žvaigždė gavo dovanų automobilį. Ir tokia dovana tikrai nepigi. Tačiau tuo pat metu suprantama, kad tai tik išorinis blizgesys. Esant kokiai nors progai nebūtina leisti tūkstančių. Kartais nedidelis subtilus daiktas ar tiesiog… (READ MORE)

žaislai mergaitėms

Kokius žaislus mergaitėms siūlo el. parduotuvės?

Žaislai gali būti skirstomi bent į kelias kategorijas. Lėlės, pliušiniai, stalo žaidimai… Auginantiems dukrą yra aktualu, kokios lėlės ar kiti žaislai mergaitėms parduodami internetu. Tuoj pat apžvelgsime asortimentą, bet prieš tai – trumpai apie pirkimo internetu naudą (ir kaip tai… (READ MORE)

plaukimas baidarėmis

Plaukimas baidarėmis – aktyvi laisvalaikio pramoga

Kiekvienas iš mūsų laisvalaikį planuojame skirtingai. Vieni renkasi pabūti kartu su šeima, kiti ieško galimybės išbandyti jėgas ir aktyvų sportą. Plaukimas baidarėmis leidžia išmėginti ir tai, ir tai. Tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas, leidžiantis visus šio sporto aistruolius pasimėgauti ne… (READ MORE)

www.idanija.eu

Ką vežame į Daniją ir ką iš ten parsivežame

Kelionės – nepaprastas žodis. Jis iliustruoja pomėgį, poilsį, atostogas. Tiek daug šalių, tiek daug kultūrų ir skirtingų žmonių… O vykstant migracijai ir globalizacijai draugų ratas išsiplečia po visą pasaulį. Dėl to kinta ir mūsų maršrutai. Pavyzdžiui, vežame į Daniją skanų… (READ MORE)

renginiai Vilniuje

Kaip renginiai Vilniuje gali tapti puikiausiu laisvalaikiu

Laisvalaikį sostinėje galima pasirinkti bet kokį. Vieni renkasi sėdėjimą prie televizoriaus, kiti – stalo žaidimus su draugais, treti – lankosi naktiniuose klubuose ir renginiuose. Naktiniai renginiai Vilniuje yra pakankamai dažnas reiškinys, todėl pasirinkti kur eiti ir ką veikti galima kiekvieną… (READ MORE)