Automobiliai

Autobuso nuomos su vairuotoju kaina

Autobuso su vairuotoju nuoma. Svarbūs niuansai

Galvojate ar verta nuomotis autobusą kelionei po Lietuvą ar po Europą? Kelionės metu su jumis vyks daug žmonių? Ko gero tikslinga būtų rinktis autobusų nuomos paslaugas, jeigu norit labiau pažinti svetimus kraštus. Tuo labiau, kad dabar Lietuvoje yra daug bendrovių,… (READ MORE)

automobilių garso izoliacija

Gera garso izoliacija automobilyje – kur kas daugiau nei komfortas

Nuosavas automobilis yra vienas iš tų dalykų, kuris mūsų gyvenimui suteikia išties daug komforto. Tiesa, norint geresnių rezultatų, visada galima rinktis geresnės komplektacijos modelius ar gamintoją, kuris orientuojasi į bendrą automobilio kokybę. Pripažinkime, jog kai kurie naujesni automobiliai gerokai atsilieka… (READ MORE)

starteriu remontas vilnius

Kodėl neužsiveda mašina?

Jau pusvalandį bergždžiai bandote užvesti mašiną, į galvą lenda mintis – starteriu remontas, Vilnius, ir kuo greičiau, tuo geriau. Taip būna, kai negalite užvesti mašinos. Tiesa, ne visada būtent starteriu remontas gali išgelbėti, nes problema gali būti įvairi. Tačiau pradėkime… (READ MORE)

Automobilių draudimas

Automobilių draudimas: kaip jis atsirado?

Pradžioje susipažinkime su terminu. Transporto priemonių draudimas dar yra žinomas, kaip automobilio draudimas, o taip pat ir kaip mašinos arba auto draudimas. Tai toks draudimas, kuris yra skirtas automobiliams, sunkvežimiams, motociklams ir kitoms kelių transporto priemonėms. Jis teikia finansinę apsaugą… (READ MORE)

kroviniu vezimas į Norvegija

Krovinių vežimas į Norvegiją

Logistikos kompanijos teikia begalę įvairių paslaugų, viena iš jų tai tarptautinis krovinių gabenimas. Gal jums ir atrodo, kad tai nėra sunkus darbas, tačiau tai vienas iš sudėtingiausių ir rizikingiausių procedūrų vežant krovinį. Nes jis yra ne kur kitus, o kažkur… (READ MORE)

ratlankiai R17

Ratlankiai R17 – kas geriausia Jūsų ratams?

Šių metų karaliai – ratlankiai R17. Jie yra didesnio skersmens nei jų pirmtakai. O didžiausias tokių ratlankių privalumas  – universalumas. Jie tinkami praktiškai visų markių ir modelių automobiliams. Nesvarbu ar ieškote kaip: ratlankiai R17 volvo; ratlankiai R17 audi; ratlankiai R17… (READ MORE)

dpf išprogramavimas

Dpf išprogramavimas – suodžių filtro specifikas galima ir koreguoti kompiuterinėmis technologijomis!

Šiuolaikinių technologijų progresas yra neįtikėtinai pažengęs – tai galima išvysti įvairiose situacijose, net ir kalbant apie automobilių sistemų specifikas. Teigiant kitais žodžiais, kaip ir norėtume atskleisti, kad dabartinių kompiuterinių technologijų ypatybės yra tikrai, kad neįtikėtinai uoliai koreguojamos ir to pasekoje,… (READ MORE)

automobilio draudimas internetu

AUTOMOBILIO DRAUDIMAS INTERNETU — TAIP AR NE?

Automobilį šiais laikais turi beveik kiekvienas. Įsigyti neblogą automobilį nebėra taip sunku, kaip būdavo prieš keletą dešimtmečių. Dabar transporto priemonių kainos yra lengvai prieinamos didžiajai daliai teises turinčių vairuotojų. Kainos pakankamai nedidelės, kad prireikus galima būtų greitai susitaupyti. Tačiau prieš… (READ MORE)

automobilių nuoma

Automobilių nuoma: 4 patarimai kaip išsirinkti tinkamą automobilį

Kelionės ir pasiruošimas joms dažnai būna kupinas streso laikotarpis – maršruto planavimas, daiktų pakavimas, kelionės laiko derinimas… Streso lygis gali ir dar labiau išaugti, jei neturime galimybės keliauti su savo automobiliu ir reikia ieškoti tam tinkamos alternatyvos. Automobilių nuoma –… (READ MORE)

automobilių nuoma

Mitai apie automobilių nuomą

Auto nuoma labai ilgą laiką buvo patraukli paslauga tik tarp pasiturinčių asmenų, kurie nuomodavosi tokiu atveju, jeigu norėdavo su labai gražia transporto priemone nuvykti į konkrečią vietą. Šiuo metu automobilių nuoma prieinama visiems, kurie to nori, kad išbandykite galimybę. Visgi,… (READ MORE)

vairavimo kursai

Vairavimo kursai žiemą: kaip pasiruošti egzaminui?

Praktika rodo, kad dažniausiai vairavimo kursai lankomi šiltuoju metų laiku. Didžiuosiuose šalies miestuose vasaros sezonu teisės laikyti vairavimo egzaminą tenka laukti daugiau nei 3 savaites. Tuo tarpu vairavimas žiemą vertinamas gana skeptiškai. Būsimieji vairuotojai sąmoningai vengia vairavimo pamokų apledėjusiu keliu… (READ MORE)

skubus automobilių remontas Šiauliuose

Skubus automobilių remontas Šiauliuose – kai nėra laiko laukti

Gyvenime dažnai suveikia vadinamasis „Merfio“ dėsnis, kai kažkas nutinka ne laiku ir ne vietoje. Automobiliai – puikus pavyzdys, nes jie „mėgsta“ sugesti tada, kai to mažiausiai reikia ir tikimasi – prieš atostogas, savaitgalį ir pan. Tokiu atveju skubus automobilių remontas… (READ MORE)